Regionale cijfers over ggz-wonen De themapagina Psychische Problematiek is uitgebreid met kaarten en figuren over regionale verschillen in ggz-wonen.
Nieuw: Vapen en e-sigaretten Op de pagina's Gezondheid en Leefstijl en de themapagina Leefstijl is een nieuwe kaart gepubliceerd over het percentage middelbare scholieren dat vapet.
Nieuwe grafiek: trend in zelfdodingen Op basis van CBS Doodsoorzakenstatistiek toont een nieuwe grafiek de trend in zelfdodingen per regio sinds 2000.
Update leefstijlindicatoren Op de pagina Gezondheid en leefstijl zijn de indicatoren over leefstijl geactualiseerd op basis van de Gezondheidsmonitor Volwassenen en Ouderen 2020.
Toegevoegde indicatoren: paramedische zorg en Gecombineerde Leefstijlinterventie (GLI) Eind mei zijn weer twee nieuwe indicatoren toegevoegd aan Regiobeeld.
ROAZ regionale indeling opgenomen en actualisatie van alle Wlz-cijfers. De nieuwe ROAZ regionale indeling is beschikbaar bij het kiezen van een regionaal niveau.
Nieuwe projecties in de Wmo en Wijkverpleging beschikbaar! Op basis van de gegevens uit de monitor langdurige zorg (MLZ) is een projectie van het aantal cliƫnten dat gebruik maakt van ondersteuning uit de Wmo en Wijkverpleging uit de Zvw opgesteld.