Regionale cijfers over ggz-wonen De themapagina Psychische Problematiek is uitgebreid met kaarten en figuren over regionale verschillen in ggz-wonen.
Nieuw: Vapen en e-sigaretten Op de pagina's Gezondheid en Leefstijl en de themapagina Leefstijl is een nieuwe kaart gepubliceerd over het percentage middelbare scholieren dat vapet.
Gebruik geneeskundige GGZ toegevoegd Er zijn 3 figuren toegevoegd over het regionale gebruik van Geestelijke Gezondheidszorg in de basisverzekering, ook wel geneeskundige GGZ genoemd. De kaart toont het aantal zorggebruikers per
April-uitbreiding Regiobeeld.nl De regionale informatie op Regiobeeld.nl is in april weer verder uitgebreid voor verschillende gezondheid- en zorgdomeinen. De nieuwe visualisaties zijn ook vindbaar via het Basisbeeld IZA.
Toekomstprojecties 2040 De toekomstprojecties zijn, waar mogelijk, nu beschikbaar tot en met 2040. Voor de projecties wordt er gebruik gemaakt van ABF Research.
Zorggebruik bij chronische aandoeningen Mensen met chronische aandoeningen hebben geregeld voor hun ziekte contact met de huisartsenpraktijk. Het doel van deze analyse is om meer inzicht te geven in de mate waarin de huisartsenprakt