Update GALA monitor Met de publicatie van de tweede voortgangsrapportage van het Gezond en Actief Leven Akkoord, vind je op regiobeeld.nl de nieuwste cijfers over de ketenaanpakken, de uitkomstindicatoren én nieuwe pr
Grote herziening Regiobeeld.nl ten behoeve van Basisbeeld IZA en Regiobeelden Om de regionale partijen nog verder op weg te helpen met het maken en actualiseren van hun regiobeelden zijn er, naast het Basisbeeld IZA, verschillende uitbreidingen en veranderingen doorgevoerd a
Toekomstprojecties 2040 De toekomstprojecties zijn, waar mogelijk, nu beschikbaar tot en met 2040. Voor de projecties wordt er gebruik gemaakt van ABF Research.
Zorggebruik bij chronische aandoeningen Mensen met chronische aandoeningen hebben geregeld voor hun ziekte contact met de huisartsenpraktijk.