Regionale cijfers over ggz-wonen De themapagina Psychische Problematiek is uitgebreid met kaarten en figuren over regionale verschillen in ggz-wonen.
Nieuw: Vapen en e-sigaretten Op de pagina's Gezondheid en Leefstijl en de themapagina Leefstijl is een nieuwe kaart gepubliceerd over het percentage middelbare scholieren dat vapet.
Indicatoren Lokale Monitoring Kansrijke Start nu beschikbaar Het dashboard met per gemeente de gegevens uit de Indicatorenset Lokale Monitoring Kansrijke Start staat online!
Toekomstprojecties 2040 De toekomstprojecties zijn, waar mogelijk, nu beschikbaar tot en met 2040. Voor de projecties wordt er gebruik gemaakt van ABF Research.
Zorggebruik bij chronische aandoeningen Mensen met chronische aandoeningen hebben geregeld voor hun ziekte contact met de huisartsenpraktijk.