Sociaal-economische status op wijk- en buurtniveau! Voor sommige indicatoren geven gemeentelijke cijfers nog onvoldoende inzicht, met name voor grotere gemeenten waar verschillen tussen wijken en buurten relevant zijn.
Nieuw: Regionale GALA cijfers op Regiobeeld 10 december 2024 heeft het RIVM de GALA-monitor gepubliceerd www.rivm.nl/GALA-monitor waarin ontwikkelingen op de 7 GALA thema’s worden gevolgd.
Toegevoegde indicatoren: levensverwachting en Jeugdhulp In maart zijn twee indicatoren toegevoegd aan Regiobeeld. Het thema bevolkingsontwikkeling is uitgebreid met de trend in levensverwachting van 2000 t/m 2020, zowel bij geboorte als op leeftijd 65.
Actualisatie Kansrijke Start factsheet Veel indicatoren op de pagina van de Kansrijke Start factsheet zijn geactualiseerd tot en met 2021 op basis van nieuwe Perined en Vektis data.
Actualisatie Spoedeisende Hulp (SEH) gebruik tot en met 2020 Het aantal spoedeisende hulpvragen is geactualiseerd tot en met 2020 op basis van ziekenhuisdeclaratiegegevens van Vektis, naar woonplaats van de patient.
Nieuwe update van gebruik van medisch specialistische zorg (MSZ) met realisatiecijfers tot en met 2020 Op basis van de declaratiegegevens over ziekenhuiszorg van Vektis, zijn de trends van aantal patienten met DBC’s en het aantal DBC’s in ziekenhuizen geactualiseerd tot en met 2020.