Monitor Doelgroepen IZA: een scherpe blik op gezondheid en zorg
Zorginstituut Nederland heeft met hulp en input van tientallen partijen in de zorg een ‘Monitor Doelgroepen IZA’ ontwikkeld.
Zorginstituut Nederland heeft met hulp en input van tientallen partijen in de zorg een ‘Monitor Doelgroepen IZA’ ontwikkeld.
In maart zijn twee indicatoren toegevoegd aan Regiobeeld. Het thema bevolkingsontwikkeling is uitgebreid met de trend in levensverwachting van 2000 t/m 2020, zowel bij geboorte als op leeftijd 65.
Veel indicatoren op de pagina van de Kansrijke Start factsheet zijn geactualiseerd tot en met 2021 op basis van nieuwe Perined en Vektis data.
Het aantal spoedeisende hulpvragen is geactualiseerd tot en met 2020 op basis van ziekenhuisdeclaratiegegevens van Vektis, naar woonplaats van de patient.
Op basis van de declaratiegegevens over ziekenhuiszorg van Vektis, zijn de trends van aantal patienten met DBC’s en het aantal DBC’s in ziekenhuizen geactualiseerd tot en met 2020.